Kierownik Zespołu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Warszawa, Wrocław

Nasz Klient to szybko rozwijająca się organizacja, która już od wielu lat kreuje trendy na polskim rynku. W związku z rozwojem i dynamicznym wzrostem poszukujemy pełnego pasji i zaangażowania Managera wykazującego się umiejętnością budowania długofalowych relacji z Klientami i doświadczeniem w obsłudze Klientów w kanale B2B.

Opis stanowiska:

  • Rozwój nowoczesnego Zespołu Obsługi Klienta z celami na zwiększenie sprzedaży;
  • Współtworzenie i implementacja strategii zarządzania relacjami z Klientami;
  • Budowa, utrzymanie i rozwój podległych zespołów;
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań prowadzących do wzrostu sprzedaży usług;
  • Utrzymanie najwyższej jakości obsługi Klienta poprzez dbałość o przestrzeganie standardów;
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych ze strategicznymi Klientami Spółki;
  • Nadzór nad realizacją kontraktów.

Wymagania:

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w obsłudze klienta w kanale B2B;
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji sprzedaży typu up-selling w kanały B2B;
  • Doświadczenie w budowie i rozwoju zespołów obsługi Klienta lub/i KAM;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji ze strategicznymi Klientami;
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętność wdrażania nowych procedur, procesów;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów na terenie Polski);
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa;
  • Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie;
  • Premie za realizację zadań okresowych;
  • Szkolenia;
  • Nowoczesne biuro;
  • Doświadczony zespół;
  • Karta Multisport;
  • Opieka Medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Imprezy firmowe;
  • Laptop, telefon służbowy.

Jeżeli ta oferta pasuje do Ciebie APLIKUJ za pomocą przycisku.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranym kandydatami.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą polityką prywatności