Starszy Specjalista Działu Zakupów

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, znanej międzynarodowej firmy, lidera w swoim segmencie, poszukujemy kandydatów gotowych do pełnienia roli Starszy Specjalista Działu Zakupów

Zadania:
  • Realizacja bieżących zadań w dziale zakupów
  • Realizacja wyznaczonej strategii zakupowej w obszarach direct i indirect
  • Współpraca z działem zakupów grupy
  • Bieżąca współpraca z dostawcami i partnerami biznesowymi
  • Analiza kosztów, negocjowanie warunków i umów zakupowych
  • Przygotowywanie raportów
  • Analiza umów zakupowych
  • Analiza dokumentów zakupowych
  • Bieżąca współpraca z działami: Operacyjnym, Business Development i Finansowym
Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarach zakupowych w międzynarodowej organizacji
  • Doskonałe zdolności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu procesów i procedur w organizacji
  • Sukcesy w negocjacjach oraz wdrażaniu optymalizacji celem osiągania oszczędności
  • Zdolności analityczne i planistyczne
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy za osiągane wyniki
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent IN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym i selekcji pracowników. Administratorem danych osobowych jest Talent IN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bagno2/67. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo@talentin.pl Jestem świadomy/a, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności